Nowoczesny gatunek filmowy w teraźniejszym świecie.

Jestem ciekawa jaki jest wasz ulubiony horror. Bo ja mam parę i na pewno, któryś oglądaliście w tv. Na samym starcie chciałam wymienić ich selekcję to dla was dość ważne. Lecz po zobaczeniu w internecie okazało się, że jest ich więcej niż zakładałam dlatego wypunktuję wysoce renomowane kategorie.:

  • komedia
  • horror
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie światowe kategorie i analizuję, że na początek wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy dramat czy edukacyjny i taka jest opinia. Odsyłając do naszego zapytania jaki serial najlepiej wam was zaciekawił. Jeśli chodzi naszej produkcji to na pewno warto jest tu wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa fajne i na pewno przez z wielu Was widziane nie jeden a kilka razy seriale. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i rzeknę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Oglądałam wiele kiepskich komedii, które były dokręcane po latach, tymczasem ten to przeszedł sam siebie porażka i to dobitnie stwierdzone. Nic nie mia zgodnego z hitem jaki pamiętam.. Mam odwagę, aby nikt nie natrafił na projekt i nie dokręcił nowych elementów Alternatywy 4 bo to może być dopiero tragedia. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już projektów na hity i próbują wspierać się starymi filmami, które kiedyś odniosły sukces, tylko czy warto. Moim zdaniem nie. Innowacyjne ekranizacje do których chcę wspominać toż przede wszystkim Transformers i to chyba do wszystkich części. trzeba go oglądać samemu jednak również z dzieckiem, bo naprawdę warto. Ogrom akcji, ale i troszkę czułości i humoru co teraz nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Pierwszy to Roszpunka ten rumak, który ściga naszego podstawowego bohatera po prostu jest imponujący. Wątek miłości i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Szuka jak pies co jest rzeczywiście śmieszne. Widziałam też inne seriale jednak ta zwłaszcza mi się podoba. Dodatkowa i to prawdopodobnie najkorzystniej kultowa bajka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najkorzystniej podobał się Olaf, który był po prostu świetny. Myślę, że gdyby nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. Zaś to chyba jeden spośród najszlachetniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla poszczególnych warto się czasem roztopić”

Kreskówka, a raczej bajka przepiękna z ogromnym przesłaniem. Ja bardzo ceniłam ją oglądać z moim niemowlęciem i te piosenki po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie umiem tego stwierdzić o drugiej części. Zbyt długo na nią oczekiwali i zapewne to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje ulubione jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który chciał zamknąć te niebieskie małe paskudy. Ta bajka chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz oczywiście Klakier, który ciągle je łapał.

Było strasznie dużo śmiechu. Dzisiaj te bajki niestety nie mają większego wniosku i już nie są tak niezwykłe jak kiedyś. Może być to wywołane tym, ze nasze maluchy mają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące. Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi specjalnie z takich prostych romansów podobał się Dirty Dancing cudowna historia przyjaźnie i tańca. Bogata kobieta z dobrego domu poznaje mężczyznę, który oczywiście posiada coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest niezgodny temu kontaktowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Piękny romantyczny serial, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy lubią słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co z horrorów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie rozumiem czemu ale taż lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę inną część zawsze widzę i wciąż się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i eliminuje, a ten jej uśmiech coś strasznego choć dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca ponieważ była dla mnie nuda i prawdopodobnie już dojrzałam, ze horrory tego rodzaju są po prostu nudne i nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto ponieważ nie był ich zbytnio dużo. Jeden serial dziennie i tył. Był mój ulubiony Beverly Hills, 90210 – każdy prawdopodobnie z nas oczywiście kobiety podkochiwał się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Plakaty, które wieszało się na ścianach. Jak leciał serial nikogo nie było na palcu zabaw tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego ślubnego to on za bardzo nie kochał tego tasiemca, moje zdziwienie było olbrzymie. Drugim takim popularnym serialem była Dynastia o życiu w luksusach oraz dobrych dziewczynach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę przyjemnie było zauważyć jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu jednakże to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania wilie oraz wyjątkowe domy jak dawniej Teraz moim kochanym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo fajny. Coraz częściej możemy trafić na ciekawe filmy i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że bardzo trudno opisać, który nam się najlepiej przypadł do gustu ponieważ każdy miał co fajnego w sobie. Dlatego inspiruję do przeglądania i analizowania co Wam najlepiej się podoba w filmach oraz który wybieracie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do stylu byłoby niewątpliwie super. Możliwości obecnie są ogromne nie jak kiedyś, że potrzeba było wyczekiwać na bajkę czy ulubiony serial. Możemy zastopować niezależnym momencie, odtwarzać na tabletach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest świetna.